Kappa Svanefors CecilBlå
Rek. pris 279 kr
238 kr
219 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
GardinlängderSnabbfållningsband Svanefors
19 kr
Cecil
Blå
219 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Enfärgad gardinkappa i en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och nederkant. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 47x250 cm.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Enfärgad gardinkappa i en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och nederkant. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 47x250 cm.
Enfärgad gardinkappa i en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och nederkant. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 47x250cm. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1339-57-180 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 250 cm |
| Höjd | 47 cm |
| Utförande | Multiband |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Gardinkappa |
| Serie | Cecil |
| Antal | 1 st/frp |
| Mått | 250x47 cm |
| EAN-nr | 7332623413039 |


