Bordsduk Svanefors Agata
Rek. pris 999 kr
fr.749 kr
fr.729 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Agata
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Agata Duk Toast 145x280cm
Bordsduk i mjuk bomullkvalitet, garnfärgad rand och lätt tvättad effekt. Mått 145x280cm. Duka gärna med matchande tygservetter och addera en bordsfilt under duken för en riktig lyxig dukning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Mått | 145x280 cm |
| Typ | Bordsduk |
| Höjd | 280 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Serie | Agata |
| Bredd | 145 cm |
| Färg | Beige, Mossgrön |

