Bordsduk Svanefors GabyBrun
Rek. pris 799 kr
599 kr
589 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Gaby
Brun
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordsduk i mjuk bomullkvalitet och lätt tvättad känsla, garnfärgad rand vilket gör att den är liksidig. Fransar på båda kortsidorna. Mått 140x280cm. Duka gärna med matchande tygservetter och addera en bordsfilt under duken för en riktig lyxig dukning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Bordsduk i mjuk bomullkvalitet och lätt tvättad känsla, garnfärgad rand vilket gör att den är liksidig. Fransar på båda kortsidorna. Mått 140x280cm. Duka gärna med matchande tygservetter och addera en bordsfilt under duken för en riktig lyxig dukning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1528-85-012 |
| Mått | 140x280 cm |
| Typ | Bordsduk |
| Färg | Brun |
| Material | Bomull |
| Serie | Gaby |
| Längd | 280 cm |
| Bredd | 140 cm |
| EAN-nr | 7332623419543 |

