Löpare Svanefors Stripe 40x140 cm
Rek. pris 279 kr
fr.140 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stripe 40x140 cm
140 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Vävd bordslöpare i kraftig bomull. Ger en ombonad känsla åt det dukade bordet.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Mått | 40x140 cm |
| Typ | Bordslöpare |
| Material | Bomull |
| Serie | Stripe |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1400 mm |
| Färg | Grå, Iskaffe, Lin, Rose |
| Djup | 0,5, 0,6, 0,7, 0,8 mm |

