Grytlapp Svanefors Carl Larsson De Mina
fr.99 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Carl Larsson De Mina
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grytlappen i bomullsväv med tryckt mönster av Carl Larsson. Mönstret De mina kommer från försättningsbladet på några av Carl Larssons böcker, bland annat boken 'De mina'. Grytlappen är 22x22cm och med en ögla att hänga upp den i. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Grytlappen i bomullsväv med tryckt mönster av Carl Larsson. Mönstret De mina kommer från försättningsbladet på några av Carl Larssons böcker, bland annat boken 'De mina'. Grytlappen är 22x22cm och med en ögla att hänga upp den i. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Material | 100% Bomull |
| Serie | Carl Larsson |
| Typ | Grytlapp |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Färg | Beige, Natur |
