Grytvante Lexington Icons Denim Blue
Rek. pris 375 kr
309 kr
280 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Icons Denim Blue
280 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-22
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grytvante Lexington Icons Denim Blue är den perfekta kombinationen av stil och funktion för ditt kök.
Varumärke
LexingtonBeskrivning
Grytvante Lexington Icons Denim Blue är den perfekta kombinationen av stil och funktion för ditt kök.
Tillverkad i bomull med en trendig jeansimitation, ger denna grytvante inte bara ett effektivt skydd mot värme utan också en snygg look till dina köksaktiviteter.
Med dess praktiska ögla är det enkelt att hänga upp grytvanten på en krok när den inte används, vilket gör att den alltid är nära till hands när du behöver den.
Dessutom blir den en dekorativ inredningsdetalj i köket när den inte används. Med Icons Denim grytvante får du både stil och funktionalitet för din matlagning!
Skötselråd
Maskintvätt 40 °C.
Med dess praktiska ögla är det enkelt att hänga upp grytvanten på en krok när den inte används, vilket gör att den alltid är nära till hands när du behöver den.
Dessutom blir den en dekorativ inredningsdetalj i köket när den inte används. Med Icons Denim grytvante får du både stil och funktionalitet för din matlagning!
Skötselråd
Maskintvätt 40 °C.
Egenskaper
| Varumärke | Lexington |
| Art.Nr. | 46800-01 |
| Typ | Grytvante |
| Material | Bomull |
| Bredd | 16 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 100030125200-ONE |
| Längd | 32 cm |
| Serie | Icons |
| Färg | Blå |
| Mått | 16x32 cm |
| EAN-nr | 7321301559220 |

