Trasmatta InHouse Group Jolly120x60 cm
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
120x60 cm

Jolly
120x60 cm
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Trasmatta i bomull med frans. Mattan är vävd i härliga, varma färger i ett oregelbundet mönster som ger ett fint melerad utseende. Fransen på kortsidorna är tät och varpen består av garn i samma multifärger som mattan vilket gör att även fransen blir härligt färgstark. Jolly är en klassisk trasmatta i bomull av hög kvalitet.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Trasmatta i bomull med frans. Mattan är vävd i härliga, varma färger i ett oregelbundet mönster som ger ett fint melerad utseende. Fransen på kortsidorna är tät och varpen består av garn i samma multifärger som mattan vilket gör att även fransen blir härligt färgstark. Jolly är en klassisk trasmatta i bomull av hög kvalitet.
Recensioner
SaraVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin matta som levde upp till förväntningarna.
Carina AVerifierad köpare
för 2 år sedanRejäl matta, men färgen överensstämmer inte med bilden
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 111900 |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 120x60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Trasmatta |
| Serie | Jolly |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7319552666293 |
