
Prydnadskudde House NordicEvora
fr. 655 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Prydnadskudde från House Nordic.
Kudde i ljusbrun konstpäls, 45x60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Ljusbrun, Mörkgrå |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Framsida: 100% Polyester, Baksida: 55% Bomull, 45% Polyester |
| Produkttyp | Prydnadskudde |
| Serie | Evora |


