Prydnadskudde House Nordic FerrelSvart
485 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ferrel
Svart
485 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Kuddfodral 45x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3961025 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | 55% Bomull, 45% Polyester |
| Typ | Prydnadskudde |
| Serie | Ferrel |
| EAN-nr | 5713917014927 |







