Prydnadskudde House Nordic Lido SammetMörkgrå
569 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrå

Lido Sammet
Mörkgrå
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Kuddfodral 40x40 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3961097 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Prydnadskudde |
| Serie | Lido |
| EAN-nr | 5713917010844 |





