Prydnadskudde House Nordic Lido
fr.569 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lido
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Kuddfodral 40x40 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Mörkblå, Mörkgrå, Olivgrå |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Prydnadskudde |
| Serie | Lido |



