Elementskydd Lundbergs Rotting Obehandlad Furu FCS950x950x700 mm
2 629 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
950 mm

Rotting Obehandlad Furu FCS
950x950x700 mm
2 629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Elementskydd Lundbergs Rotting Obehandlad Furu FCS
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20412 |
| Bredd | 950 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Serie | Rotting |
| Material | Furu |
| Mått | 950x700x30 mm |
| Bredd | 95 cm |
| Tjocklek | 3 cm |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 70 cm |
| EAN-nr | 7392118204122 |

