
Fönsterbänk LundbergsEbba Obehandlad Ek FCS1200x160x19 mm
590 kr
30 dagars prisgaranti
Mått

Ebba Obehandlad Ek FCS
1200x160x19 mm 590 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fönsterbänk i massiv ek med hellamell. Vändbar med svagt profilerade sidor.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 21212 |
| Material | Ek |
| Serie | Ebba |
| Mått | 1200x160x19 mm |
| Bredd | 120 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Tjocklek | 1,9 cm |
| EAN-nr | 7392118212127 |
