Fönsterbänk Lundbergs Vera VitLxBxT 900x175x23 mm
Rek. pris 295 kr
273 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
900 mm

Vera Vit
LxBxT 900x175x23 mm
273 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Vera vitlackad mdf. Finns i längder mellan 800-1800 mm.
Finns i längder mellan 800-1800 mm. Bredd 175 mm. Tjocklek 23 mm.
Konsol ingår ej.
Konsol ingår ej.
Recensioner
Calle Svensson Verifierad köpare
för 10 månader sedanPraktiska om du vill ha integrerad fönsterbräda
Melek DoganVerifierad köpare
för 8 år sedanDen var jättefin. Jag är jättenöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 10409 |
| Bredd | 175 mm |
| Längd | 900 mm |
| Material | MDF |
| Serie | Vera |
| Tjocklek | 23 mm |
| Utförande | Vit |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 7392118104095 |



