
Fönsterbänk LundbergsWilma Obehandlad Furu FCS850x160x21 mm
365 kr
30 dagars prisgaranti
Mått

Wilma Obehandlad Furu FCS
850x160x21 mm 365 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fönsterbänk i furu med hellamell, limmad med luftspalter.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 910239 |
| Material | Furu |
| Serie | Wilma |
| Mått | 850x160x21 mm |
| Bredd | 85 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Tjocklek | 2,1 cm |
| EAN-nr | 7392119102397 |
