Industrivägg Venture Home Leif120 cm
Rek. pris 4 219 kr
3 043 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1200 mm

Leif
120 cm
3 043 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Industrivägg Leif från Venture Home som blir en trendig inredningsdetalj/avskiljare i ditt hem. Industriväggen är av svart metall och glas i ett rutmönster. Glaset är av 5 mm härdat säkerhetsglas.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Industrivägg Leif från Venture Home som blir en trendig inredningsdetalj/avskiljare i ditt hem. Industriväggen är av svart metall och glas i ett rutmönster. Glaset är av 5 mm härdat säkerhetsglas.
Inklusive väggfäste. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15353-888 |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 120 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Färg | Svart |
| Längd | 2 cm |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Leif |
| Typ | Rumsavdelare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 210 cm |
| EAN-nr | 7350107089495 |




