Matbord Venture Home Kaseidon
3 649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kaseidon
3 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kaseidon har en modern valnötsfärgad kulör som snyggt matchar det stilrena hemmet. Den rektangulära bordsskivan har en matt finish och benen är lätt utsvängda med en stabiliserande stomme, genomgående tillverkat i MDF och gummiträ. Matcha med ett par bekväma matstolar så får du en komplett matgrupp till ditt hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kaseidon har en modern valnötsfärgad kulör som snyggt matchar det stilrena hemmet. Den rektangulära bordsskivan har en matt finish och benen är lätt utsvängda med en stabiliserande stomme, genomgående tillverkat i MDF och gummiträ. Matcha med ett par bekväma matstolar så får du en komplett matgrupp till ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19996-016 |
| Färg | Brun |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | MDF, Gummiträ |
| Material | MDF |
| Serie | Kaseidon |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206978752 |






