



Förvaringssystem WENKOHercules Teleskopsystem DuoVit
Rek. pris 1 699 kr
!
1 220 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Hercules Teleskopsystem Duo
Vit1 220 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Detta individuellt justerbara organiseringssystem kan enkelt klämmas mellan golv och tak. Det har tre höjdjusterbara klädstänger som kan anpassas oändligt. Systemet inkluderar också två justerbara förvaringskorgar och en hänganordning.
Måtten är 164-215 cm i bredd, 165-300 cm i höjd och 38 cm i djup, och det är tillverkat av metall och plast. Detta system ger en effektiv och flexibel lösning för förvaring av kläder och andra föremål.
Egenskaper
| Varumärke | WENKO |
|---|---|
| Art.Nr. | 50611100 |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Förvaringssystem |
| Serie | Hercules |
| Bredd | 215 mm |
| Bredd | 215 cm |
| Höjd | 300 mm |
| Djup | 38 mm |
| Djup | 38 cm |
| Kollektion | Teleskop |
| EAN-nr | 4008838252758 |

