Klädhängre Venture Home NimesVitpigmenterad Ek
Rek. pris 345 kr
299 kr
255 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vitpigmenterad Ek

Nimes
Vitpigmenterad Ek
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa en hall som inte bara välkomnar dig, utan även ger en känsla av organiserad lyx. Hatthyllan och hängaren från serien Nimes är svaret på dina förvaringsbehov i hallen och ger dig stilrena fördelar som kommer att underlätta ditt dagliga liv.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en hall som inte bara välkomnar dig, utan även ger en känsla av organiserad lyx. Hatthyllan och hängaren från serien Nimes är svaret på dina förvaringsbehov i hallen och ger dig stilrena fördelar som kommer att underlätta ditt dagliga liv.
Den här smarta hängaren fästs på väggen i en metallskena som bär upp flera hängare i MDF. Lika smart som snyggt helt enkelt med en diskret design som bär upp allt du önskar hänga av i hallen.
Nimes ger dig utrymme att hänga upp dina jackor, skohorn och paraply på ett stilrent sätt. Nimes ger din hall en organiserad känsla av lugn. Mått: 75x3,5x13cm.
Nimes ger dig utrymme att hänga upp dina jackor, skohorn och paraply på ett stilrent sätt. Nimes ger din hall en organiserad känsla av lugn. Mått: 75x3,5x13cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30063-110 |
| Färg | Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 13 cm |
| Djup | 3,5 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Klädhängre |
| Serie | Nimes |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220816498 |






