Garderob Scandinavian Choice Estella Smal Spegel
Rek. pris 4 599 kr
3 999 kr
30 dagars prisgaranti

Estella Smal Spegel
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Estella är en svart, stilren garderob från Scandinavian Choice med två skjutdörrar som är till hälften täckt med spegel. På insidan finns två överskåp, en klädstång och fyra hyllplan.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Estella är en svart, stilren garderob från Scandinavian Choice med två skjutdörrar som är till hälften täckt med spegel. På insidan finns två överskåp, en klädstång och fyra hyllplan.
Recensioner
Hedda Verifierad köpare
för 1 månad sedanFulllständigt urusel, blir reklamation
+ Ingen
- Allt
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 797868 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart |
| Material | Spegel/Laminerad Spånskiva |
| Serie | Estella |
| Produkttyp | Garderob |
| Djup | 58 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Bredd | 120 cm |

