
Trapprenovering LundbergsRustic Oljad Ek DubbelstegLängd: 1450 mm
2 389 kr2 839 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd

Rustic Oljad Ek Dubbelsteg
Längd: 1450 mm2 389 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trapprenovering Lundbergs Rustic Oljad Ek Dubbelsteg är ett dubbelsteg med två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Rustic har ett materialurval med flera färgnyanser och något fler kvistar i helstavsutförande. Steget monteras med MS-polymerlim.
Varumärke
Beskrivning
Trapprenovering Lundbergs Rustic Oljad Ek Dubbelsteg är ett dubbelsteg med två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Rustic har ett materialurval med flera färgnyanser och något fler kvistar i helstavsutförande. Steget monteras med MS-polymerlim.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 80982 |
| Material | Ek |
| Serie | Rustic Oljad Ek |
| Typ | Dubbelsteg |
| Längd | 1450 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Oljad Ek |
| Djup | 590 mm |