
Glashylla DuoBadSekelSatin
1 195 kr1 440 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg

Sekel
Satin1 195 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glashylla DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Varumärke
Beskrivning
Glashylla DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
|---|---|
| Art.Nr. | 23007 |
| Serie | Sekel |
| Färg | Satin |
| Bredd | 610 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 130 mm |
| Typ | Vägghylla |
| Material | Glas |