Spegel Gustavsberg Rund
fr.1 365 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rund
1 365 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spegel Gustavsberg Rund är en snygg spegel avsedd för väggmontage. Du monterar den enkelt och har justeringsmöjligheter.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Spegel Gustavsberg Rund är en snygg spegel avsedd för väggmontage. Du monterar den enkelt och har justeringsmöjligheter.
Komplettera din spegel med spegelbelysning, som ger härligt ljus i badrummet.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Diameter | 600, 800 mm |
| Belysning | Nej |
| Färg | Transparent |
| Utförande | Vägghängd |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Höjd | 600, 800 mm |
| Djup | 23 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Form | Rund |
| Garanti | 2 år |
