
Högskåp DuoBadVilan med FrostglasdörrarSvart, hängning vänster
23 860 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart Ek
Hängning

Vilan med Frostglasdörrar
Svart, hängning vänster23 860 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Högskåp med frostglasdörrar och fyra glashyllor. Exklusive handtag. Vilan – en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
|---|---|
| Art.Nr. | 19109 |
| Färg | Svart Ek |
| Serie | Vilan |
| Bredd | 469 mm |
| Höjd | 1730 mm |
| Djup | 334 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Hängning | Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Material | Trä |



