Sminkspegel Zack Linea
1 955 kr
30 dagars prisgaranti

Linea
1 955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ZackBeskrivning
Sminkspegel med förstorande speglar på båda sidorna. Denna snygga och moderna spegel i rostfritt stål som monteras på väggen, kommer från Zack.
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Art.Nr. | 840045 |
| Bredd | 430 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Belysning | Nej |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 42 mm |
| Form | Rund |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 4034398400452 |

