Toalettsits Laufen Kartell Mjukstängande HårdsitsMatt Svart
4 647 kr
2 573 krSpara 45 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Kartell Mjukstängande Hårdsits
Matt Svart
2 573 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LaufenBeskrivning
Toalettsits Laufen Kartell är en mjukstängande hårdsits med Quick-Release.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Laufen |
| Art.Nr. | H8913337160001 |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Kartell |
| Bredd | 375 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Hårdplast |
| Djup | 445 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Mjukstängande | Ja |
| Produkttyp | Toalettsits |
| RSK-nr | 7822006 |
| EAN-nr | 7612738950729 |


