
Bänkskiva LundbergsLaminat 2550X635X30 FscGrå Marmor
2 795 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå Marmor
Beskrivning
En laminatbänkskiva i ett kök skapar en känsla av modernitet, som är praktisk och lättskött.
Den signalerar funktionalitet och vardagsvänlighet – perfekt för de med aktiva hem. Eftersom laminat finns i en mängd olika dekorer, från naturtrogenträ- eller stenlook till enfärgade och stilrena ytor, kan den anpassas till nästan vilken köksstil som helst – från minimalistiskt skandinaviskt till rustikt eller industriellt.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 25251 |
| Material | Spånskiva/Laminat |
| Serie | Bänkskiva |
| Färg | Grå Marmor |
| Djup | 63,5 cm |
| Tjocklek | 3 cm |
| Bredd | 255 cm |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 2550x635x30 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| EAN-nr | 7392118252512 |














