Bänkskiva Wilsonart 28x610x3000 4926-EM Marmo Puro
1 480 kr
1 259 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

28x610x3000 4926-EM Marmo Puro
1 259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Bänkskiva för kök och arbetsbänkar för industri och hemmiljö.
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61044926 |
| Längd | 3000 mm |
| Utförande | Rundad framkant |
| Bredd | 610 mm |
| Tjocklek | 28 mm |
| Färg | Grå |
| Produkttyp | Bänkskiva |
| Imitation | Marmor |
| Antal (m2/frp) | 1,83 m²/frp |
| EAN-nr | 5025194579557 |



