Laminatbänksskiva Wilsonart 4228-WH Silver Oak
1 625 kr
1 295 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
KantlistKantlist till laminatbänksskiva Wilsonart Silver Oak
119 kr/frp
4228-WH Silver Oak
1 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Laminatet slutar en liten bit innan skivan för att man ska kunna rensåga och fästa kantlister.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61044228 |
| Längd | 3000 mm |
| Material | Laminatbelagd spånskiva |
| Utförande | 4228-WH Silver Oak |
| Bredd | 610 mm |
| Tjocklek | 28 mm |
| Vikt | 34 kg |
| Färg | Gråbrun |
| Stil | Träimitation |
| EAN-nr | 5025194369691 |
