Laminatbänksskiva Wilsonart B068-60 B Chamonix
1 245 kr
999 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
KantlistKantlist till laminatbänksskiva Wilsonart B Chamonix
99 kr/frp
B068-60 B Chamonix
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Laminatet slutar en liten bit innan skivan för att man ska kunna rensåga och fästa kantlister.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61040068 |
| Längd | 3000 mm |
| Material | Laminatbelagd spånskiva |
| Utförande | B068-60 B Chamonix |
| Bredd | 610 mm |
| Tjocklek | 28 mm |
| Vikt | 34 kg |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 5025194369592 |
