Diskbänk Intra Primus 1000 VändbarSvart
12 503 kr
8 199 krSpara 34 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Primus 1000 Vändbar är en stilren diskbänk i granitmaterialet Cristalite med en större och en mindre låda samt avrinningsplan avsedd för nedfällning eller underlimning. Den levereras med vridventil och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Primus 1000 Vändbar är en stilren diskbänk i granitmaterialet Cristalite med en större och en mindre låda samt avrinningsplan avsedd för nedfällning eller underlimning. Den levereras med vridventil och vattenlås.
Dimensioner
- Stora lådan: 344x430x195 mm
- Lilla lådan: 159x352x120 mm
- Yttermått: 1000x500 mm
- Ursågningsmått: 980x480 mm
- Stora lådan: 344x430x195 mm
- Lilla lådan: 159x352x120 mm
- Yttermått: 1000x500 mm
- Ursågningsmått: 980x480 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | PRID150-O |
| Färg | Svart |
| Modell | Vändbar |
| Material | Komposit Granit/Akryl |
| Montering | Infällnad/Underlimning |
| Bredd | 1000 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Primus |
| Låddjup | 195 mm |
| Typ | Diskbänk |
| RSK-nr | 8019766 |
| EAN-nr | 4014949000447 |
