


Diskbänk LavaboMera 100 SL KeramikVänster med Mässing Avlopp
18 539 kr
30 dagars prisgaranti
Modell
Beskrivning
Diskbänk Lavabo Mera 100 SL för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har Diskbänkn en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att Diskbänkn är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Diskbänken levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Diskbänken levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 11065M |
| Färg | Vit |
| Modell | Vänster med Mässing Avlopp |
| Material | Keramik |
| Längd | 510 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1000 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | Mera |
| Vattenlås | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Typ | Diskbänk |
| EAN-nr | 5711402700102 |

