Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 635 med Korgventil
fr.9 034 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 635 med Korgventil är en stilren, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 635 med Korgventil är en stilren, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
OBS! Diskbänken har ett förborrat kranhål.
Recensioner
Tommy SVerifierad köpare
för 2 år sedanTrots förstärkningar så är den monterade kranen sladdrig å skakig
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Lådor till höger, Lådor till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1400, 1420, 1600 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 635 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
