Induktionsspis Smeg CG92IANT9
27 990 kr
24 990 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

CG92IANT9
24 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Induktionsspis Smeg CG92IANT9 med en bredd på 90 cm, tillräckligt rymlig för att kunna bjuda in dina vänner till en trevlig och omfattande middag! Den antracitfärgade spisen har 4 induktionszoner med boostfunktion, att tillaga en middag för en större grupp eller förbereda en ambitiös 3-rätters meny är inga problem. Baka som ett proffs hemma med 2 ugnar. Med denna spis blir du den riktiga mästerkocken i ditt kök. Detta är en induktionsugn som låter dig arbeta hemma som en riktig proffs. Du bakar bekvämt i den rymliga, mångsidiga ugnen där du enkelt kan skjuta in och dra ut bakplåtar och galler. Så om du har en verklig passion för matlagning, så ger Smeg lyxig köksglädje till ditt kök.
Varumärke
SmegBeskrivning
Induktionsspis Smeg CG92IANT9 med en bredd på 90 cm, tillräckligt rymlig för att kunna bjuda in dina vänner till en trevlig och omfattande middag! Den antracitfärgade spisen har 4 induktionszoner med boostfunktion, att tillaga en middag för en större grupp eller förbereda en ambitiös 3-rätters meny är inga problem. Baka som ett proffs hemma med 2 ugnar. Med denna spis blir du den riktiga mästerkocken i ditt kök. Detta är en induktionsugn som låter dig arbeta hemma som en riktig proffs. Du bakar bekvämt i den rymliga, mångsidiga ugnen där du enkelt kan skjuta in och dra ut bakplåtar och galler. Så om du har en verklig passion för matlagning, så ger Smeg lyxig köksglädje till ditt kök.
Dokument
Recensioner
Elizabeth EVerifierad köpare
för 2 månader sedanPrisvärd, snygg och enkel att använda
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 72936 |
| Färg | Anthracite |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 600 mm |
| Utförande | Multifunktionsugn |
| Energieffektivitet | A |
| Handtag | Borstat rostfritt stål |
| Hängning | Underkantshängt |
| Höjd | 900 mm |
| Ljuskälla | Halogenlampor |
| Belysning | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | CG92IANT9 |
| Max Temperatur | 245 °c |
| Effekt/prestanda | 11000 W |
| Ugnsrengöring | Vapor Clean |
| Serie | Concerto |
| Typ | Induktionsspis |
| Volym | 105 l |
| Vikt | 75,2 kg |
| Varmluft | Ja |
| Display | Ja |
| Grill | Ja |
| Låsbar | Nej |
| Stektermometer | Nej |
| Effekt | 11000 W |
| Pyrolytisk Rengöring | Nej |
| Antal Zoner | 4 |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 8017709293710 |
