Arbetsbänk MyOutdoorKitchen Nordic Line 120 cmRostfri
6 995 kr
30 dagars prisgaranti

Nordic Line 120 cm
Rostfri
6 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rostfri arbetsbänk från MyOutdoorKitchen i stilren och öppen design med tre st användbara hyllplan. Ett avlastningsbord är en smart och hjälpande lösning för dig som vill ha mer utrymme när du lagar mat. Arbetsbänken kan placeras bredvid grillen eller användas som en fristående köksö. Denna arbetsbänk ingår i Myoutdoorkitchens flexibla modulserie Nordic Line som ger dig möjlighet att fritt kombinera ett personligt utekök anpassat efter dina behov.
Varumärke
MyoutdoorkitchenBeskrivning
Rostfri arbetsbänk från MyOutdoorKitchen i stilren och öppen design med tre st användbara hyllplan. Ett avlastningsbord är en smart och hjälpande lösning för dig som vill ha mer utrymme när du lagar mat. Arbetsbänken kan placeras bredvid grillen eller användas som en fristående köksö. Denna arbetsbänk ingår i Myoutdoorkitchens flexibla modulserie Nordic Line som ger dig möjlighet att fritt kombinera ett personligt utekök anpassat efter dina behov.
Om du behöver en rymligare yta i uteköket för att tillaga och bereda mat, är ett sidobord den perfekta lösningen. Du kan servera dina gäster direkt från avställningsytan. Under arbetsbänken finns goda förvaringsmöjligheter med tre robusta hyllplan. Du kan kombinera arbetsbänken med valfria moduler och funktioner från Nordic Line-serien för att skapa kreativa helhetslösningar och funktionella arbetsstationer utomhus.
Specifikationer
- Stilren design i rostfritt stål - 430 SS
- Modulen är enkel att placera
- Utmärkt att använda som sidobord
- Justerbara fötter
Specifikationer
- Stilren design i rostfritt stål - 430 SS
- Modulen är enkel att placera
- Utmärkt att använda som sidobord
- Justerbara fötter
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Myoutdoorkitchen |
| Art.Nr. | 7966 |
| Färg | Rostfri |
| Vikt | 31 kg |
| Typ | Arbetsbänk |
| Material | Stål |
| Bredd | 1200 mm |
| Serie | Nordic Line |
| Höjd | 950 mm |
| Djup | 600 mm |
| EAN-nr | 7330066079669 |


