



Solsäng Venture HomeGordo DubbelsängDuk: Beige
Nyhet
FRI FRAKT
1 669 kr
30 dagars prisgaranti
- Nyhet! Inkommer 2026-04-07
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Gordo är solsängen som tar din uteplats till nästa nivå av komfort och avkoppling. Med sin generösa storlek och mjukt gungande rörelse blir den den perfekta platsen att njuta av solen, läsa en bok eller bara slappna av.
Den stilrena ramen och den ljusa duken ger ett modernt och luftigt uttryck som passar lika bra vid poolen som på terrassen eller i trädgården. Här kan du sträcka ut dig ensam eller dela platsen med någon du tycker om.
Med Gordo solsäng får du inte bara en möbel – du får din nya favoritplats för sommarens alla stunder.
Med Gordo solsäng får du inte bara en möbel – du får din nya favoritplats för sommarens alla stunder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9569-222 |
| Färg | Beige |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Material | Steel |
| Serie | Gordo |
| Typ | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 200 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Bredd | 180 cm |
| EAN-nr | 7340220867810 |
