
Solsäng Venture Home Massimo UtomhusFärg: Black
FRI FRAKT
2 059 kr
1 679 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Black

Massimo Utomhus
Färg: Black
1 679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massimo lounge stol är en elegant och funktionell utomhusmöbel som kombinerar stilren design med hög komfort. Denna solsäng, i en behaglig svart färg, är tillverkad med en sits i slitstark textilene och en robust ram i stål, vilket gör den perfekt för alla utomhusmiljöer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Massimo lounge stol är en elegant och funktionell utomhusmöbel som kombinerar stilren design med hög komfort. Denna solsäng, i en behaglig svart färg, är tillverkad med en sits i slitstark textilene och en robust ram i stål, vilket gör den perfekt för alla utomhusmiljöer.
Med ett justerbart ryggstöd kan du enkelt anpassa höjden för att hitta den bästa positionen för avkoppling. Massimo lounge stol är den perfekta kombinationen av modern design och praktiska funktioner – en möbel som lyfter din uteplats och bjuder in till sköna stunder i solen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9804-100 |
| Färg | Black |
| Djup | 189 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 97 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Material | Steel/Textilene |
| Serie | Massimo |
| Produkttyp | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340220838902 |













