
Solstol Cortland Sanna Solsäng Med Justerbart RyggstödSvart
Nyhet
FRI FRAKT
2 599 kr
1 299 krSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sanna Solsäng Med Justerbart Ryggstöd
Svart
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Sanna är en solsäng med en ren, avskalad design som gör sig lika bra vid poolen som på altanen.
Den strama ramen och den släta textilväven (Textilene) ger ett lugnt, modernt uttryck – och känns behaglig att sjunka ner i en varm sommardag. Justerbart ryggstöd som gör det enkelt att växla mellan upprätt läge och mer avslappnad vila. Väderbeständig textilene som är enkel att rengöra. Stabil ram med raka linjer som står stadigt och ger en modern siluett. Grafitgrå färg som smälter in snyggt med många utemiljöer och känns diskret lyxig. Minimalt underhåll tack vare släta ytor som torkas av när det behövs.
Sanna är en solsäng som känns självklar när du vill ha något stilrent och okomplicerat på din uteplats. Njut av bok, kaffe eller en stund i solen.
Sanna är en solsäng som känns självklar när du vill ha något stilrent och okomplicerat på din uteplats. Njut av bok, kaffe eller en stund i solen.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Art.Nr. | SYN0050393 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Typ | Solstolar |
| Längd | 198,5 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Serie | Saffire |

