Beskrivning
Säg hej till Redang solsäng – en stilfull och bekväm solsäng i beige och vita ränder.
Den generösa designen tillsammans med den mjuka kudden ger hög komfort och en avslappnad känsla, perfekt för lata dagar vid poolen, på altanen eller i trädgården. Med sitt randiga mönster blir Redang solsäng en både praktisk och dekorativ detalj i din utomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9905-222 |
| Färg | Beige |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Material | Olefin |
| Serie | Redang |
| Typ | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 188 cm |
| Höjd | 51 cm |
| Bredd | 135 cm |
| EAN-nr | 7340220871336 |





