
Trädgårdsstol Venture Home Texas Stapelbar UtomhusVit
FRI FRAKT
1 889 kr/stPris/frp 2 530:-
1 265 kr/stSpara 33 %Kampanjtom 18/5
30 dagars prisgaranti

Texas Stapelbar Utomhus
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9291-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Texas |
| Tjocklek | 50 mm |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 590 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081970 |


