Glasmosaik Alttoglass Azul Blå 3x3 cm
Pris/frp 100:-
50 kr/stBehöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Azul Blå 3x3 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Azul serien från Alttoglass är en vacker mosaik med levande yta avsedd för montering i pool. Alttoglass Mosaic erbjuder ett brett utbud av färger som tillåter oändliga kombinationer för att dekorera din pool.
Varumärke
AlttoglassBeskrivning
Azul serien från Alttoglass är en vacker mosaik med levande yta avsedd för montering i pool. Alttoglass Mosaic erbjuder ett brett utbud av färger som tillåter oändliga kombinationer för att dekorera din pool.
Mosaik i flera tusen år har människor dekorerat väggar och golv med olika mönster och motiv av mosaik. Än idag används de olikfärgade glas , keramik eller emaljplattorna för konstnärlig utsmyckning, men mosaik används också som praktisk och vacker ytbelägg.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Recensioner
PaulinaVerifierad köpare
för 3 månader sedanKom super snabbat och riktigt fint
Egenskaper
| Varumärke | Alttoglass |
| Art.Nr. | 298160 |
| Mönster | Glas |
| Mått | 3x3 cm |
| Färg | Blå |
| Tjocklek | 4 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 30x30 cm |
| Antal | 1,8 m²/frp |
| Antal | 20 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Mosaik |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Nätstorlek | 30x30 cm |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Ja |
