
Dimmer ElkoPlus 315GLESvart
1 115 kr1 135 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Dimmer för glödljus, halogenlampor 230V och lågvoltshalogen med elektronisk transformator. 230V, 50Hz.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
|---|---|
| Art.Nr. | EKO03766 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 92 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 72 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Inbyggnadsdjup | 25 mm |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Produkttyp | Dimmer |
| EAN-nr | 7020160376602 |


