Ändstolpe Skotte Garden Utsikt
1 490 kr
699 krSpara 53 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
HörnstolpeHörnstolpe Skotte Garden Utsikt
899 krMellanstolpeMellanstolpe Skotte Garden Utsikt
899 krHandräckeHandräcke Skotte Garden Utsikt/Modernt Rakt
299 krRäckesskarvRäckesskarv Rakt Skotte Garden Utsikt/Modernt
39 kr
Utsikt
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utforma ditt glasräcke precis som du vill ha det med hjälp av dessa anpassningsbara stolpar i serien Utsikt från Skotte Garden. Genom att använda våra hörn-, mitt- och ändstolpar tillsammans med våra slitstarka glasskivor kan du enkelt montera ihop det räcke du önskar dig. Denna ändstolpe behövs för att få en stabil konstruktion och ett räcke som står stadigt i många år. När du köper denna produkt är det inkluderat en räckeskonsol, platta, kåpa och två stycken hållare för glasskivan.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Utforma ditt glasräcke precis som du vill ha det med hjälp av dessa anpassningsbara stolpar i serien Utsikt från Skotte Garden. Genom att använda våra hörn-, mitt- och ändstolpar tillsammans med våra slitstarka glasskivor kan du enkelt montera ihop det räcke du önskar dig. Denna ändstolpe behövs för att få en stabil konstruktion och ett räcke som står stadigt i många år. När du köper denna produkt är det inkluderat en räckeskonsol, platta, kåpa och två stycken hållare för glasskivan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102050 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 160 mm |
| Typ | Staket |
| Material | Rostfritt Ss316 |
| Längd | 1020 mm |
| Serie | Utsikt |
| Höjd | 120 mm |









