Räckeslock Skotte Garden Utsikt/Modernt
179 kr/frp
79 kr/frpSpara 56 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
mellanstolpeMellanstolpe Skotte Garden Utsikt
899 krhörnstolpeHörnstolpe Skotte Garden Utsikt
899 krhandräckeHandräcke Skotte Garden Utsikt/Modernt Rakt
299 krräckesskarvRäckesskarv Rakt Skotte Garden Utsikt/Modernt
39 krändstolpeÄndstolpe Skotte Garden Utsikt
699 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Räckeslock i rostfritt stål som passar till seriena Utsikt och Modernt från Skotte Garden. Täcker synliga ändar på handräcket och ger ett snyggt avslut på ditt räcke. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Räckeslock i rostfritt stål som passar till seriena Utsikt och Modernt från Skotte Garden. Täcker synliga ändar på handräcket och ger ett snyggt avslut på ditt räcke. Levereras i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102055 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 110 mm |
| Material | Rostfritt Ss322 |
| Serie | Utsikt |
| Typ | Staket |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 185 mm |

