Överliggare Palmako till Altanräcke RundadBredd: 145 mm
599 kr/stLägsta totalpris 2 156:-
539 kr/stSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
145 mm
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Altanräcke Rundad
Bredd: 145 mm
4 st / 2 156 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Överliggare Palmako till Altanräcke Rundad är en överliggare till altanräcke som passar till Palmakos altanräcken.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Överliggare Palmako till Altanräcke Rundad är en överliggare till altanräcke som passar till Palmakos altanräcken.
OBS! Kan inte köpas och levereras separat, utan enbart tillsammans med altanräcken från Palmako.
Övrigt
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
Övrigt
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 108412 |
| Färg | Vitmålad |
| Produkttyp | Överliggare |
| Bredd | 145 mm |
| Djup | 120 mm |
| Längd | 2100 mm |
| Material | Gran |
| Glastjocklek | 34 mm |
| Tjocklek | 34 mm |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142061527 |
