Beskrivning
Cylindersvarvade stolpar av senvuxen norrländsk fura, tryckimpregnerade enligt NTR-A.
Egenskaper
| Varumärke | Fyrås Trä |
|---|---|
| Art.Nr. | 901507 |
| Längd | 2200 mm |
| Antal (st/frp) | 90 st/frp |
| Diameter | 70 mm |
| Material | Fura |
| Färg | Ljusbrun |
| EAN-nr | 7320279015073 |
| Varumärke | Fyrås Trä |
|---|---|
| Art.Nr. | 901507 |
| Längd | 2200 mm |
| Antal (st/frp) | 90 st/frp |
| Diameter | 70 mm |
| Material | Fura |
| Färg | Ljusbrun |
| EAN-nr | 7320279015073 |