Svetsat Jowema Nät 25 Meter600x19x19- 1,45 25m
1 399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
600x19x19- 1,45 25m
Förväntas åter i lager 2026-06-02
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Maskstorleken anges i avstånd mellan längsgående trådar x avstånd mellan tvärgående trådar. Svetsat rutnät tillverkat av 1 mm ståltrådar, varmförzinkat efter svetsning. Används som putsbärare och armering i putsbruk till fasadbeklädnad och puts på isolering.
Varumärke
JowemaBeskrivning
Maskstorleken anges i avstånd mellan längsgående trådar x avstånd mellan tvärgående trådar. Svetsat rutnät tillverkat av 1 mm ståltrådar, varmförzinkat efter svetsning. Används som putsbärare och armering i putsbruk till fasadbeklädnad och puts på isolering.
Egenskaper
| Varumärke | Jowema |
| Art.Nr. | 352024 |
| Utförande | 600x19x19- 1,45 25m |
| Bredd | 600 mm |
| Antal | 25 st/frp |
| Längd | 25 m |
| Tråddiameter | 1,45 |
| Typ | Nät |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Material | Metall |
| Färg | Silver |
| EAN-nr | 7317341601937 |
