
Svetsgångjärn BåreboJärnsprintHöjd: 120 mm Mässingssprint
144 kr
30 dagars prisgaranti
Utförande

Järnsprint
Höjd: 120 mm Mässingssprint 144 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Av profildraget stål med slitring av mässing. Fasta sprintar.
Egenskaper
| Varumärke | Bårebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 815169 |
| Utförande | Höjd: 120 mm Mässingssprint |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 20 mm |
| Djup | 20 cm |
| Diameter | 16 mm |
| Färg | Stål |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Svetsgångjärn |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7330765000193 |
