Kalluftsfläkt Gelia Torn Pelarfäkt med 3 Hastigheter

Torn Pelarfäkt med 3 Hastigheter

Beskrivning
Fördelar: Kalluftsfläkt Gelia Torn Pelarfäkt med 3 Hastigheter
- Lätt att placera tack vare smal design
- Ger en behaglig svalka under varma dagar
- Låg energiförbrukning med 40W effekt
Recensioner
Bra effekt och tyst
Gör sitt jobb. Snygg. Prisvärd.
Den låter tyvärr väldigt mycket när jag har den på att vrida sej fram och tillbaka ☹️
Mycket nöjd med denna fläkt som kyler bra, tyst och har en fin design. Det här är mitt andra köp av denna fläkt som jag nu har i två olika rum. Dessutom ett bra pris på fläkten.
Lätt och smidig
Liten smidig, låter inte allt för högt gör sitt jobb
Jag sökte en fläkt med lågt ljud och den levde upp till förväntningarna.
Har flera av samma produkt som jag köpt under flera år. De fungerar utmärkt.
Fungerar som den ska. Bra pris.
Den duger till det den var tänkt, i sonens rum som blir varmt av datorn. Han säger att den är bra och jag tycker också att priset var helt okej.
Kanon, Det bästa jag haft
Smidig, funkar bra så här långt!
Utmärkt fläkt. Precis som jag förväntade mig.
Funktionel, praktiskt och bra pris.
Relativt tyst. Tar lite plats. Hade gärna fått vara högre effekt på fläkten.
Fläkten kyler bra.Fungerar bra på alla inställningar.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4000007751 |
| Effekt | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Pelarfläkt |
| Sort | Kalluftsfläkt |
| Höjd | 803 mm |
| Djup | 137 mm |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 7318270000334 |
