An-/Avslutningssats EbecoFör 10 st folier
775 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

An-/Avslutningssats Ebeco som används vid förläggning av Ebeco Foil för att koppla ihop installationskablarna med foilen.
Varumärke
EbecoBeskrivning
An-/Avslutningssats Ebeco som används vid förläggning av Ebeco Foil för att koppla ihop installationskablarna med foilen.
Egenskaper
| Varumärke | Ebeco |
| Art.Nr. | 8960680 |
| Kategori | Tillbehör golvvärme |
| Djup | 110 mm |
| Utförande | För 10 st folier |
| Höjd | 40 mm |
| Serie | An-/avslutningssatser |
| Produkttyp | An-/avslutningssatser |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 7330778606801 |
